Zdaniem Kowalskiego: Migranci dostali w Europie michę, ale nie wartości. Brak tych ostatnich to powód zamieszek! [WIDEO]
"Dlaczego kolejne pokolenie migrantów nienawidzi kraju do którego przybyli ich dziadowie? Dlaczego zachodu nienawidzą obecnie przybywający migranci? Co jest powodem tego, że Paryż i wiele innych miast na zachodzie naszego kontynentu ogarnęła fala przemocy", zastanawia się w swoim ostatnim programie Marian Kowalski. Cała audycja w oknie obok. Polecamy!
"Przybywający do Europy migranci trafili do świata pozbawionego wartości. W swoich ojczyznach żyli biednie, ale w określonym systemie moralnym i religijnym, który regulował ich życie. Na nasz kontynent przybyli nie z powodu kontestowania tych wartości, ale z powodu biedy. Dostali michę, dach nad głową, bezpieczeństwo, ale to, jak się okazało, było za mało. System wartości mogłoby dać im chrześcijaństwo, ale na Zachodzie zostało ono wyrugowane. Pozostała więc tylko przemoc", mówi Marian Kowalski.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Rola USA kluczowa. Macron relacjonuje ustalenia szczytu "koalicji chętnych" w Paryżu
Obajtek w święto Trzech Króli o "darach", jakie przyniósł rząd Tuska. Podwyżki i nowe podatki
Kolejne alerty pogodowe. Ostro przymrozi i spadnie sporo śniegu