Przejdź do treści
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Londyn zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 2 stycznia, godz. 17.30 (po Mszy św.), w kościele Parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece koło Ropczyc
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" w Olsztynie zaprasza na spotkanie z posłem Andrzejem Śliwką, które odbędzie się w Szczytnie, przy ul. Solidarności 9 (świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej), 3 stycznia 2026 r. (sobota) o godz. 17:00
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Gdyni zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 4 stycznia, godz. 16:00, Kościół p.w. Chrystusa Króla, Gdynia-Mały Kack, ul. Ks.Bp. Jana Bernarda Szlagi 3 (wjazd od ulicy Halickiej)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prezentację wystawy w 130 rocznicę urodzin Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, wystawa oddziału IPN w Łodzi czynna do 12 stycznia, Krużganki Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Zbigniew Gryglas w klubie PiS! To pierwsze takie przejście

Źródło: Telewizja Republika

Najpierw Niezależna, później Porozumienie a teraz klub PiS. Polityk poinformował na łamach TVP Info, że chce wesprzeć Zjednoczoną Prawicę a zwłaszcza premiera Morawieckiego.

Na początku listopada Zbigniew Gryglas odszedł z Nowoczesnej i stał się posłem niezrzeszonym. Następnie dołączył do ugrupowania Jarosława Gowina- Porozumienie. Teraz poinformował, że wstąpił w szeregi klubu PiS – zrobił to by wesprzeć Zjednoczoną Prawicę a zwłaszcza premiera Morawieckiego- poinformował na antenie TVP Info.

Odejście posła z Nowoczesnej nie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Najpierw otrzymał naganę od Ryszarda Petru za to, że miał na sobie opaskę Narodowych Sił Zbrojnych. Spory dotyczyły także różnych innych spraw jak np. kandydatura Rabieja na prezydenta WarszawyPosłowie doszli do wniosku, że linia programowa Nowoczesnej i poglądy Zbigniewa Gryglasa za bardzo różnią się od siebie.

Poseł, który trafił do sejmy z trzeciego miejsca warszawskiej listy Nowoczesnej, w listopadzie stał się wiceprezesem Porozumienia.

Podjąłem decyzję o przystąpieniu do Klubu Parlamentarnego @pisorgpl .Chcę wesprzeć #ZjednoczonaPrawica i Rząd Pana Premiera #Morawieckiego ! pic.twitter.com/vJSTUQiVf5

— Zbigniew Gryglas (@ZGryglas) 11 grudnia 2017

 

 

twitter, media

Wiadomości

ranni po ataku nożownika w Japonii

15 osób rannych. Zaatakował nożem i substancją chemiczną

Malijczyk dźgnął nożem trzy kobiety. Policja: kruchość napastnika

Dwa polskie lotniska wyłączone z ruchu

Pokój w Azji. Zgodzili się na „natychmiastowe zawieszenie broni”

Prawie połowa zabójstw kobiet dokonanych przez cudzoziemców

Specjalne życzenia dla Putina od Kim Dzong Una. Mówił o Ukrainie

Polskie myśliwce odpowiedziały na rosyjski atak

Reuters pisze, że Rosja rozmieszcza pociski blisko Polski

Trudne warunki na polskich drogach. Alerty pogodowe!

Trump: obozy ISIS w Nigerii całkowicie zniszczone

Tragiczna noc w Wnory-Wiechach. Młody mężczyzna nie żyje, są zatrzymani

Muniek Staszczyk o zwolnieniu Sidney Polaka z T. Love: „To były bardzo bolesne decyzje”

Chaos informacyjny i milczenie rządu ws. balonów z Białorusi

Ewa Pajor w światowej czołówce! Awans Polki w rankingu ESPN

Niemiecki rynek pracy załamuje się szybciej niż przyznaje rząd

Najnowsze

ranni po ataku nożownika w Japonii

15 osób rannych. Zaatakował nożem i substancją chemiczną

Ana Redondo

Prawie połowa zabójstw kobiet dokonanych przez cudzoziemców

Korea Północna buduje łódź podwodną

Specjalne życzenia dla Putina od Kim Dzong Una. Mówił o Ukrainie

samolot NATO

Polskie myśliwce odpowiedziały na rosyjski atak

Oresznik

Reuters pisze, że Rosja rozmieszcza pociski blisko Polski

stacja metra w Paryżu

Malijczyk dźgnął nożem trzy kobiety. Policja: kruchość napastnika

lotnisko w Rzeszowie

Dwa polskie lotniska wyłączone z ruchu

zawieszenie broni

Pokój w Azji. Zgodzili się na „natychmiastowe zawieszenie broni”