Zarząd Energi zawierzył spółkę Opatrzności Bożej. "Firma będzie się rozwijać z pomocą bożą i wszystkich świętych"
– Mam nadzieję, że nie zabraknie nam tego boskiego prądu. I że nasza firma będzie się rozwijać, będzie bezpieczna i chroniona pomocą bożą i wszystkich świętych – cytuje Grzegorza Ksepko, wiceprezesa ds. korporacyjnych Energii, "Gazeta Wyborcza".
Nabożeństwo w kościele Opatrzności Bożej na gdańskiej Zaspie odbyło się z inicjatywy zarządu państwowej Energii powołany przez PiS. Na mszy zjawili się prezesi, członkowie rad nadzorczych i kluczowi pracownicy spółek należących do Grupy Energa (40 spółek, łącznie ok. 250 osób).
W kościele zjawiło się również 8 duchownych z biskupem Wiesławem Szlachetką i krajowym duszpasterzem energetyków księdzem Sławomirem Zygą.
Najnowsze
Polacy domagają się podniesienie kwoty wolnej od podatku. Lepiej niech Tusk weźmie kalkulator do ręki [SONDAŻ]
Dramatyczny apel przeciwko eutanazji we Francji. Proszą, by mogli nieść pomoc najsłabszym
Szokujące dane z Austrii. Ogromny wzrost przestępstw o motywie antychrześcijańskim