Zapraszamy na popołudnie w TV Republika!

Czeka nas gorące popołudnie w Telewizji Republika. Poruszymy tematy, którymi żyje Polska.
O 15:20 gościem "Republiki po południu" będzie wiceprezes Porozumienia Robert Anacki. Redaktor Marcin Bąk zapyta swojego gościa o powody dymisji ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.
Po krótkiej przerwie, o 15:48, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z mecenasem Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Ordo Iuris. Tematem będzie oszczerstwo tygodnika Newsweek wobec stowarzyszenia.
O godz. 17.15 rozpoczną się Wolne Głosy. Pierwszym gościem redaktora Marcin Bąka będzie publicysta Rafał Otoką-Frąckiewicz. tematem rozmowy będzie wojna na górze w Koalicji Obywatelskiej. a o 17:38 - bard Paweł Piekarczyk powie o liście do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie dezubekizacji.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Papierosy przemycane dronem przez polsko-białoruską granicę. Straż Graniczna zabezpieczyła pokaźną kontrabandę
Rzecznik prezydenta: do powodów cofnięcia z Sejmu projektów ustaw ustosunkujemy się jak do nas wrócą
Najnowsze

W wypadku samochodowym zginęła dziennikarka radiowa Katarzyna Stoparczyk

Rzecznik prezydenta: do powodów cofnięcia z Sejmu projektów ustaw ustosunkujemy się jak do nas wrócą

Kita: Tusk nie odnajduje się na współczesnej scenie polityki międzynarodowej

Patricia Kazadi przeszła metamorfozę w Nowym Jorku. Internauci zachwyceni jej nową fryzurą.

Jabłoński: Żurek i jego akolici chcieliby, aby wyroki nie podlegały hierarchii polskiego prawa

WOT będzie stacjonować w Nysie. Terytorialsi zapewniają skuteczną pomoc w przypadkach kryzysowych
