Przejdź do treści
07:34 USA: Padła główna wygrana w loterii Powerball - mieszkaniec Arkansas wygrał ponad 1,8 mld dolarów
06:44 Turcja: Polscy badacze szukają miejsca pierwszego powszechnego soboru w Nicei
05:34 Kościół katolicki 25 grudnia obchodzi uroczystość Narodzenia Pańskiego
01:20 Prymas: Bóg stał się człowiekiem, byśmy mogli być z Nim i być choć trochę do Niego podobni
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert "Oddajmy dzieciom dzieciństwo" zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" Szczecin zaprasza na XII Żywą Szopkę, 24-26 grudnia, Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Szczecinie - Żydowcach - Kluczu, przy ul. Srebrnej 8
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Londyn zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 2 stycznia, godz. 17.30 (po Mszy św.), w kościele Parafialnym pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ociece
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Gdyni zaprasza na koncert kolęd patriotycznych Pawła Piekarczyka, 4 stycznia, godz. 16:00, Kościół p.w. Chrystusa Króla, Gdynia-Mały Kack, ul. Ks.Bp. Jana Bernarda Szlagi 3 (wjazd od ulicy Halickiej)
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na prezentację wystawy w 130 rocznicę urodzin Gen. Stefana Roweckiego „Grota”, wystawa oddziału IPN w Łodzi czynna do 12 stycznia, Krużganki Klasztoru OO. Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Zapraszamy do TV Republika. Zaczynamy o godz. 15:35

Źródło: Fot: TV Republika

Zapraszamy na programy „Republika po południu” , „Wolne głosy”, „Wolne głosy zagranica” oraz „W punkt”.

O godz. 15:35 gościem red. Marcina Bąka w programie „Republika po południu”, będzie prof. Zbigniew Wawer, który jest Dyrektorem Muzeum Łazienki Królewskie.Usunięto obraz.

O godz. 16:20, gośćmi red. Marcina Bąka będą: Dariusz Kurzawa z Koalicji Polskiej, Janusz Śniadek z PiS oraz Wiesław Szczepański z Nowej Lewicy.Usunięto obraz.

O godz. 17:15 w programie „Wolne głosy” wystąpią: Dr Krzysztof Kawęcki, który jest historykiem i politologiem, oraz Tadeusz Płużański, który jest historykiem i prezesem fundacji „Łączka”.Usunięto obraz.

O godz. 17:40 gościem red. Marcina Bąka będzie Maciej Świrski, który jest prezesem Reduty Dobrego Imienia.Usunięto obraz.

O godz. 17:55 gościem red. Michała Trześniewskiego w programie „Wolne głosy zagranica” będzie Jakub Gajda, afganolog z fundacji im. Kazimierza Pułaskiego.

 

 

O godz. 20:00, w programie  „W punkt” wystąpi dr Hab. Piotr Grochmalski, który jest geopolitykiem.Usunięto obraz.

 

 

TV Republika

Wiadomości

Boże Narodzenie 2025. Przypominamy historię świąt [SZCZEGÓŁY]

Analiza niemieckiej gospodarki: prusko-niemieckie Deep State zgniło...

Śląskie "Metropolis" ma być większe od Warszawy. Miasto zamiast 41 gmin

Zebrano już połowę! Ryszard Majdzik bliżej przeżycia. Pomożesz?

„Niech zginie” – Zełenski o życzeniach Ukraińców

Tradycje na pierwszy dzień Bożego Narodzenia

Dramatyczny sondaż w Rumunii. Trzy czwarte Rumunów tak uważa

Legendarny aktor ma 100 lat i zdradza jeden nawyk, który wydłuża życie

Pasterka w Betlejem: przesłanie dla świata

USA: gwałtowne ulewy wywołały powodzie błyskawiczne

Metropolita warszawski: rządzący są rządzącymi, nie właścicielami

USA śledzą ruchy Świętego Mikołaja. Tradycja ma 70 lat

Kiedy pojawiają się prezenty pod choinką i co symbolizuje ten zwyczaj

Pasterka z Niepokalanowa [NA ŻYWO]

Pierwsza pasterka Leona XIV: nadzieja sprawia, że wierzący stają się zwiastunami pokoju

Najnowsze

Boże Narodzenie 2025. Przypominamy historię świąt [SZCZEGÓŁY]

cmentarz żołnierzy ukraińskich we Lwowie

„Niech zginie” – Zełenski o życzeniach Ukraińców

kulig

Tradycje na pierwszy dzień Bożego Narodzenia

Rumuni mają dość

Dramatyczny sondaż w Rumunii. Trzy czwarte Rumunów tak uważa

Dick van Dyke

Legendarny aktor ma 100 lat i zdradza jeden nawyk, który wydłuża życie

Analiza niemieckiej gospodarki: prusko-niemieckie Deep State zgniło...

Śląskie "Metropolis" ma być większe od Warszawy. Miasto zamiast 41 gmin

Zebrano już połowę! Ryszard Majdzik bliżej przeżycia. Pomożesz?