Zabójstwo 16-latka w Wałbrzychu. Mordercą rówieśnik z ośrodka wychowawczego
Wychowanek Dolnośląskiego Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy imienia Marii Grzegorzewskiej w Wałbrzychu zginął po uderzeniu przez rówieśnika. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.
Według rzecznika Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu Marcina Świeżego do zdarzenia doszło w Dolnośląskim Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.
- 16-letni chłopak został uderzony, najprawdopodobniej w splot słoneczny, przez innego 16-latka, także podopiecznego ośrodka - powiedział rzecznik.
Po ataku nastolatek stracił przytomność.
Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego starał się go uratować.
Pomimo reanimacji młody mężczyzna zmarł.
Wałbrzyska prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie jego śmierci.
Najnowsze
Rafineria w Moskwie płonie, a Putin w Kazaniu udaje, że nic się nie dzieje
Czarnek pyta o „pacjentów” szpitalnego saloniku VIP. Będą kontrole w całej Polsce
Tusk pisze o zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo, internauci dostrzegli drugie dno