Przejdź do treści
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

ZOBACZ co działo się w sądzie podczas procesu Tomasz Lis i Jacek Żakowski kontra Tomasz Sakiewicz

Źródło: Tomasz Sakiewicz / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Rozprawa Tomasz Lis i Jacek Żakowski przeciwko Tomaszowi Sakiewiczowi odbędzie się dzisiaj o godzinie 10:00 w sali 219 w Sądzie Okręgowym w Warszawie przy al. Solidarności 127. Zapraszamy państwa już o 9:30 do Telewizji Republika na relacje z procesu


Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” nie będzie mógł zabrać głosu w trakcie procesu, który Tomaszowi Sakiewiczowi wytoczyli Tomasz Lis i Jacek Żakowski.

Sprawa rozpoczęła się w 2017 roku i dotyczyła tego, że Tomasz Lis i Jacek Żakowski byli znani, jako najbardziej zagorzali przeciwnicy lustracji w środowisku dziennikarskim. Dziennikarzy oburzyła okładka jednego z numerów„Gazety Polskiej Codziennie”.

Obaj znaleźli się na zdjęciu ilustrującym czołówkowy tekst „Dziennikarze do lustracji”.

niezalezna.pl

Wiadomości

dramat w Nunspeet

Holandia: Samochód wjechał w tłum podczas parady świateł

Trump: Musimy mieć Grenlandię. Tam wszędzie rosyjskie i chińskie statki

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki

Szokujący sondaż. Ugrupowanie Brauna rośnie kosztem Konfederacji

"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki

Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry

Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać

Ziobro: mamy do czynienia z pełzającym zamachem na polskie sądownictwo

Najnowsze

kopalnia węgla - zdjęcie poglądowe

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

pancerniki nowej klasy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Pieskow

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?

Odessa

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

dramat w Nunspeet

Holandia: Samochód wjechał w tłum podczas parady świateł

Grenlandia

Trump: Musimy mieć Grenlandię. Tam wszędzie rosyjskie i chińskie statki

reaktory elektrowni Forsmark w Szwecji

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy