Z siekierą w ręku napadł na sklep jubilerski!

Sprawca uzbrojony w siekierę wtargnął do sklepu jubilerskiego w centrum Lubawy w województwie warmińsko-mazurskim.
– Było chwilę po otwarciu sklepu – mówi portalowi tvp.info mł. asp. Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. Lokal został zdemolowany. Sprawcę ujęto krótko po napadzie.
Zamaskowany mężczyzna wpadł do sklepu zaraz po jego otwarciu. – Siekierą rozbijał gabloty, rabując biżuterię – mówi dla tvp.info asp. Joanna Kwiatkowska z KPP w Iławie. Niedługo się nimi cieszył.
Został zatrzymany chwilę po tym, jak wyszedł z lokalu. – W tej chwili trwają czynności. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia, przesłuchują świadków – powiedziała rzeczniczka.
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
HIT DNIA
Nietypowy uczestnik na zaprzysiężeniu prezydenta: Polacy są bardzo gościnni, nie ma tu rasizmu
Wiemy, gdzie z pierwszą wizytą zagraniczną uda się prezydent Nawrocki. Powiedział o tym w Republice!
Nawrocki: nie pozwolę Niemcom traktować Polski i Polaków jako "junior partnera", nie jesteśmy ich gospodarstwem pomocniczym
Prezydent Karol Nawrocki skomentował aferę KPO: to niepokojące, że realizowano z tego zakupy ekspresów, jachtów, sauny i solariów
Najnowsze

Wiemy, gdzie z pierwszą wizytą zagraniczną uda się prezydent Nawrocki. Powiedział o tym w Republice!

Afera KPO: jachty, solaria i ekspresy do kawy zamiast przełomowych inwestycji

Patrioci protestują przeciwko skandalicznej wystawie w Muzeum Gdańska
