Wyszła na przepustkę i nie wróciła. Policja szuka 16-latki
Komenda Miejska Policji w Opolu prowadzi poszukiwania Wiktorii Fijar, która po przepustce nie wróciła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Szklarskiej Porębie. Do chwili obecnej nie nawiązała też kontaktu z opiekunem prawnym.
Wiktoria Fijar ma 16 lat, ok. 160 cm wzrostu, piwne oczy. Może przebywać w Opolu lub w okolicach Zgorzelca.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Wiktorii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Opolu tel. 47 861 25 45, lub najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
Policja
Komentarze
Najnowsze
Niezależna.pl: Resort Żurka instruuje sędziów. Do sądów trafił gotowy wzór pisma procesowego ws. ENA
Burza po słowach Zełenskiego. Internauci ostro komentują wystąpienie o "Panteonie Bohaterów"
Nawrocki w Poznaniu na rocznicy Czerwca ’56: komuniści chcieli zabrać nam nie tylko ciało, ale także ducha
Branża meblarska i drzewna na skraju przepaści? Jest źle, a dzięki UE może być jeszcze gorzej