Wypadek W Rabie Wyżnej - samochód wjechał pod pociąg
Do zderzenie doszło na przejeździe kolejowym w Rabie Wyżnej.
Kierowca samochodu osobowego pomimo działającej sygnalizacji świetlnej wjechał na przejazd kolejowy i zderzył się z nadjeżdzającym pociągiem. W wyniku kolizji nie ma ofiar śmiertelnych. Mężczyzna kierujący pojazdem jest lekko ranny. Pasażem pociągu nic się nie stało.
W tej chwili nieprzejezdna jest trasa kolejowa w kierunku Zakopanego. Została uruchomiona dodatkowa komunikacja autobusowa.
wiadomosci.onet.pl
Komentarze
Najnowsze
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy