Wykonał wyrok? Poszukiwania mężczyzny, który po wypadku drogowym zastrzelił kierowcę!
Policja nadal poszukuje mężczyzny, który po wypadku drogowym zastrzelił drugiego kierowcę. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na lokalnej drodze w gminie Dmosin w woj. łódzkim.
"Domniemamy sprawca zabójstwa cały czas jest przez nas poszukiwany. Ze względów taktycznych nie możemy udzielić informacji, na jakim obszarze trwają poszukiwania i jakie siły i środki są zaangażowane w akcję"
– powiedziała dzisiaj mediom rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi kom. Aneta Sobieraj.
Policjanci w sobotę po godz. 19 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Lubowidza w gminie Dmosin w pow. brzezińskim.
"Według naszych wstępnych ustaleń kierujący mercedesem doprowadził do zderzenia z toyotą, którą podróżował mężczyzna, kobieta i dwójka dzieci. W wyniku wypadku toyota dachowała, a następnie kierujący nią wyszedł z samochodu i zaczął uciekać. Kierujący mercedesem zaczął go gonić. Jak ustaliliśmy, padły strzały. Ciało kierującego toyotą odnaleziono kilkaset metrów od zdarzenia drogowego"
– przekazała kom. Sobieraj.
Domniemany sprawca zabójstwa po oddaniu strzałów wrócił do swojego samochodu i odjechał. Nie są znane motywy jego działania.
Pozostałe osoby podróżujące toyotą nie odniosły poważnych obrażeń. Kobieta uciekła do pobliskiego gospodarstwa, skąd wezwała służby ratunkowe.
Źródło: Republika, PAP
Najnowsze
Władza wyłączyła węgierskie media publiczne. Członkowie SDP protestują
Zastraszania dziennikarzy ciąg dalszy? Podający się za policjantów pod domem Fedorskiej
Morze Azowskie świadkiem klęski Rosjan. Ukraińskie drony dziesiątkują im tankowce