Wleń przegrał walkę z wielką wodą! Bóbr zalewa miasto
Burmistrz Wlenia przekazał informację na swoim profilu w mediach społcznościowych. Wleń poległ pod naporem wody.
Przegraliśmy walkę z wielką wodą. Woda przelała się przez wały za Ośrodkiem Sióstr Elżbietanek. Powoli będzie zalewała miasteczko. Niestety tutaj jej nie powstrzymamy. Dziękuję wszystkim, którzy tak dzielnie walczyli.
Woda będzie jeszcze w kranach przez około 8 godzin. Niestety agregat na ujęciu wody jest zalany i nie zasili pomp. Jutro będziemy starali się zapewnić prowiant i wodę.
Artur Zych
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"