Wiesław Janczyk powołany na sekretarza stanu w Ministerstwie Finansów
Janczyk został powołany przez prezesa Rady Ministrów Beatę Szydło, a swoje obowiązki przejmie 30 marca br.
Janczyk obecnie jest posłem PiS, pracuje w Komisji Finansów Publicznych i podkomisji stałej ds. Instytucji Finansowych.
Prezes Rady Ministrów Beata Szydło powołała Wiesława Janczyka na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Finansów.
— PAP (@PAPinformacje) 25 marca 2016
Twitter@PAP,money.pl
Komentarze
Najnowsze
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!
Po relacji lekarza Tomasz Sakiewicz rusza do działania. „Zapewniamy ochronę i pomoc prawną”
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym