Wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz zakażony koronawirusem

Wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz jest zakażony koronawirusem – dowiedziała się PAP w sobotę. Resort obrony, który potwierdził tę informację, zaznaczył, że infekcja wiceministra przebiega bezobjawowo; osoby, z którymi wiceszef MON miał kontakt w ostatnich dniach, są poddawane badaniom, a w całym ministerstwie nadal obowiązuje ostry reżim sanitarny.
Obostrzenia obowiązują też na Akademii Sztuki Wojennej. W czwartek Onet poinformował, że zakażony jest rektor-komendant tej uczelni gen. bryg. dr Robert Kosowski i jeden z jego zastępców. Na najbliższe dwa tygodnie odwołano imprezy, które miały się odbyć w uczelni.
W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS CoV-19 u kolejnych 1584 osób - o trzy mniej niż wyniósł w piątek, kiedy liczba nowo zakażonych była największa od początku pandemii. Z powodu COVID-19 zmarły kolejne 32 osoby, to najwięcej od 18 lipca, gdy odnotowano 30 zgonów.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Sytuacja gospodarcza w Polsce coraz gorsza, a Kotula deklaruje: jest porozumienie z PSL-em w kwestii związków partnerskich
Obajtek tłumaczy sprawę uchylenia mu immunitetu. Mówi o politycznej zemście za połączenie Orlenu z Lotosem
Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"
Najnowsze

AKTUALIZACJA
Hamas przyjął plan Trumpa. Koniec wojny!

Tom Rose skomentował nominację na ambasadora USA w Polsce

Zrobili to! GKS Tychy pokonał austriackiego wicemistrza w Hokejowej Lidze Mistrzów
