Wicemarszałek Terlecki: po wyborach Tusk pójdzie po prośbie do Webera
Po wyborach opozycja pójdzie w rozsypkę, Szymon Hołownia zniknie, PO podzieli się, Lewica rozejdzie z młodymi gniewnymi, a Donald Tusk wróci do Brukseli na posadkę u Manfreda Webera. Polska odetchnie z ulgą, my idziemy po pełne zwycięstwo - oświadczył szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Polityk Prawa i Sprawiedliwości zamieścił swój wpis na portalach społecznościowych.
PAP, Twitter/Terlecki
Komentarze
Najnowsze
Rekordowe upały we Francji. Szpitale pod presją, w Paryżu doszło do tragedii
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy