Wicemarszałek Terlecki: po wyborach Tusk pójdzie po prośbie do Webera
Po wyborach opozycja pójdzie w rozsypkę, Szymon Hołownia zniknie, PO podzieli się, Lewica rozejdzie z młodymi gniewnymi, a Donald Tusk wróci do Brukseli na posadkę u Manfreda Webera. Polska odetchnie z ulgą, my idziemy po pełne zwycięstwo - oświadczył szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Polityk Prawa i Sprawiedliwości zamieścił swój wpis na portalach społecznościowych.
PAP, Twitter/Terlecki
Komentarze
Najnowsze
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing