Węgrów: wybuchł pożar w jednej z hal produkcyjnych firmy ADDIT

Strażacy z powiatów węgrowskiego, sokołowskiego i siedleckiego walczą z pożarem, który w poniedziałek wieczorem wybuchł w hali jednej z firm na terenie Węgrowa.
Ogień zauważono w poniedziałek, 17 sierpnia około godz. 22.00 przy ul. Przemysłowej w Węgrowie. Płonie hala należąca do firmy Addit, największej w Węgrowie firmy produkującej elementy metalowe, posiadającej kilka hal na terenie miasta. W płonącym budynku składowane są palety, kartony, przeprowadzane jest tu odfarbianie.
Na miejscu z ogniem walczą strażacy z PSP i OSP z terenu powiatu węgrowskiego. Na pomoc wezwano także strażaków z powiatów sokołowskiego i siedleckiego. Akcja może potrwać długo, gdyż w budynku składowano łatwopalne substancje. https://www.facebook.com/cezary.filipowski.3/videos/3173515396067532/
Podlasie24, Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego
Komentarze
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Najnowsze

Putin kładzie na stół warunki dotyczące pokoju na Ukrainie

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
