Przejdź do treści
Republika W poniedziałek (18.08) o godz. 7:10 gościem Poranka Radio Republika będzie dr Rafał Leśkiewicz, rzecznik prasowy Prezydenta RP Karola Nawrockiego
22:33 Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski: to historyczna decyzja, że Stany Zjednoczone są gotowe uczestniczyć w gwarancjach bezpieczeństwa dla Ukrainy
21:42 CNN: prezydent USA Donald Trump w Białym Domu najpierw spotka się z ukraińskim przywódcą Wołodymyrem Zełenskim, liderom będą towarzyszyć delegacje obu krajów. Później prezydenci mają spotkać się z europejskimi przywódcami
Republika W poniedziałkowych rozmowach (18.08) w Radiu Republika o godz. 6:19 - Marek Formela i o godz. 6:36 - Filip Memches, z tygodnika "Do Rzeczy"
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Weekendowi goście wracają. Korki na Zakopiance

Źródło: Fot. PAP/Grzegorz Momot

Turyści, którzy w niedzielę wracają spod Tatr, utknęli w kilometrowych korkach na Zakopiance. Około południa podróż z Zakopanego do obwodnicy Krakowa zajmowała około trzech godzin.

Z utrudnieniami kierowcy muszą się liczyć już na odcinku Nowy Targ Rabka i dalej przy zjeździe z dwupasmówki w Skomielnej Białej.

Można wybrać i drogę alternatywną z Zakopanego przez Czarny Dunajec, jednak tam też panuje wzmożony ruch samochodowy.

Na powrót z Zakopanego do Krakowa trzeba sobie zarezerwować 5 godzinhttps://t.co/fQXErylfu4 pic.twitter.com/Y7RbPTB3eS

— Radio Kraków (@RadioKrakow) June 6, 2021
PAP

Wiadomości

Geoffrey Hinton: tylko „Instynkt Macierzyński” AI uratuje ludzkość

Miliony dla nielegalnych imigrantów, grosze dla poszkodowanych Hiszpanów

Niemcy nad przepaścią. Rekordowa emigracja. Dlaczego uciekają? Masakra...

Niebezpieczna bakteria w Bałtyku. Uwaga na kąpiel i jedzenie!

Boliwia: będzie druga tura wyborów prezydenckich. Koniec socjalizmu

Trump: Zełenski może zakończyć wojnę „niemal natychmiast”

Zła wiadomość. Zamkną łaźnie na kilka lat!

To z nią Świątek zagra w finale WTA 1000 Cincinnati!

USA: masowe wykluczenie nielegalnych imigrantów z dostępu do świadczeń

Śmierć dwóch strażaków podczas akcji gaśniczej

Rubio ostrzega: Nie chcemy tam dotrzeć, ludzie będą ginąć tysiącami

Szósty dzień ulicznych protestów. Vuczić zapowiada zaostrzenie

Macron: Rosja jest jedynym agresorem. Nigdy nie dotrzymała obietnic

Rosja "pilnuje pokoju". Na razie na Ukrainie

Dr Kuź w "Klubie Republiki" krytykuje podejście rządu Tuska do wojska. "Mundurowi to niekoniecznie jest jego baza wyborcza"

Najnowsze

Geoffrey Hinton: tylko „Instynkt Macierzyński” AI uratuje ludzkość

wybory w Boliwii

Boliwia: będzie druga tura wyborów prezydenckich. Koniec socjalizmu

Donald Trump

Trump: Zełenski może zakończyć wojnę „niemal natychmiast”

łaźnie Gellerta

Zła wiadomość. Zamkną łaźnie na kilka lat!

To z nią Świątek zagra w finale WTA 1000 Cincinnati!

Hiszpański Czerwony Krzyż

Miliony dla nielegalnych imigrantów, grosze dla poszkodowanych Hiszpanów

Niemcy masowo wyjeżdżają z Niemiec

Niemcy nad przepaścią. Rekordowa emigracja. Dlaczego uciekają? Masakra...

Niebezpieczna bakteria w Bałtyku. Uwaga na kąpiel i jedzenie!