Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego
Jak podaje Radio ZET jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego. Sprawa jest wielowątkowa.
Śledczy przyglądają się podrabianym podpisom, sprawdzają dlaczego zaginęła jedna z pieczęci i badają nieprawidłowości w dokumentacji prosektorium Szpitala Południowego w Warszawie.
Prokuratura Okręgowa w Warszawie rozpoczęła czynności około miesiąc temu, z doniesienia lekarza pracującego w prosektorium – ustaliło Radio ZET.
Źródło: Republika, Radio ZET
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Burza po wpisie Tuska ws. Emila Jędrzejewskiego. Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki
Lekarz-sygnalista milczał podczas przesłuchania
Lekarz-milioner z KO wydał oświadczenie po oskarżeniach byłego ordynatora