Ważne! Naimski pozostanie pełnomocnikiem rządu w KPRM
Pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski zostaje na stanowisku w nowym rządzie.
Piotr Naimski poinformował w poniedziałek, że pozostanie pełnomocnikiem rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dalej będzie też nadzorował operatorów przesyłowych.
Jak powiedział dziennikarzom Naimski, w sprawie jego umocowania nic się nie zmienia i w nowym rządzie pozostanie na tym samym stanowisku.
Dodał, że nadal będzie nadzorował strategicznych operatorów przesyłowych: gazu - spółkę Gaz-System, energii elektrycznej - Polskie Sieci Elektroenergetyczne, oraz ropy i paliw płynnych - Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych.
Najnowsze
Kanthak: z przerażeniem patrzę na to, co dzieje się w SOP
Polska modelka w aktach Epsteina. „Czy byłem nagi?” – brzmi jeden z maili
Pełczyńska-Nałęcz przedstawiła pierwszych członków nowego zarządu Polski 2050