Watykan w pogoni za nowoczesnością. Rekrutacja młodzieży trwa
Watykańska Dykasteria ds. Komunikacji zaprasza młodych ludzi z całego świata na projekt pt. „Komunikowanie wiary w cyfrowym świecie”.
Projekt ma na celu wyłonienie dziesięciu młodych ludzi, który będą wspierać Stolicę Apostolską w unowocześnianiu przekazu za pomocą mediów społecznościowych i innych nowoczesnych środków przekazu. Rekrutacja jest prowadzona dla osób przed 35 rokiem życia, którzy posługują się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, mają doświadczenie medialne oraz są przywiązani do wartości chrześcijańskich i są rekomendowaniu przez Kościelną Instytucję i wspólnotę.
Chętni do wzięcia udziału w inicjatywie mogą zgłaszać się do niedzieli 21 listopada włącznie. Szczegóły można znaleźć na stronie.
Najnowsze
Kaczyński wzywa do finansowego wsparcia PiS. „Każda wpłata ma znaczenie”
Tłumy żegnają Jacka Magierę. Trwają uroczystości pogrzebowe w Warszawie
Sójka o sytuacji szpitali: czy w słowniku PO słowo konsolidacja to eufemizm dla słowa likwidacja?