Warszawa: Wybuch w mieszkaniu. Przyczyną była eksplozja hulajnogi elektrycznej?
W jednym z mieszkań przy ul. Kłobuckiej w Warszawie doszło do wybuchu. Trzy osoby: kobieta i dwoje dzieci trafiły do szpitala. Według informacji Polskiej Agencji Prasowej, możliwą przyczyną wypadku jest eksplozja elektrycznej hulajnogi podłączonej do akumulatora.
Służby przyjęły zgłoszenie w sobotni poranek. Na miejsce przyjechała straż pożarna, a także policja, karetki oraz pogotowie energetyczne i gazowe. Po wejściu do mieszkania stwierdzono niewielki pożar, który został szybko ugaszony.
W środku znajdowały się trzy osoby (kobieta z dwójką dzieci) oraz pies i kot. Kobieta oraz dzieci w stanie dobrym zostały przewiezione do szpitala.
Nie zaistniała konieczność zarządzenia ewakuacji – lokatorzy okolicznych mieszkań opuścili je sami przed dotarciem na miejsce służb. Sąsiednie lokale nie zostały uszkodzone.
Eksplozja spowodowała wyłamanie framug okien mieszkania, uszkodzenie barierki balkonu, a także elewacji budynku. Policja wyjaśnia przyczyny wybuchu.
Jak dowiedziała się PAP, jedną z hipotez jest eksplozja elektrycznej hulajnogi, która była podłączona do akumulatora. Budynek nie był podłączony do instalacji gazowej.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Ostra reakcja na skandaliczny wpis niemieckiego ambasadora. "Lepiej zamilknąć mądrze, niż wypisywać kłamstwa"
Leśkiewicz: Prezydent oczekuje od rządu, aby zażądał zwrotu pamiątek po Ofiarach zbrodni niemieckich
Najnowsze
Ostra reakcja na skandaliczny wpis niemieckiego ambasadora. "Lepiej zamilknąć mądrze, niż wypisywać kłamstwa"
Gosek: „Ziobro chce stanąć przed sądem, ale na uczciwych, a nie ustawionych zasadach”
Leśkiewicz: Prezydent oczekuje od rządu, aby zażądał zwrotu pamiątek po Ofiarach zbrodni niemieckich