Warszawa. Strażak ranny podczas interwencji. Trafił do szpitala
Strażak został ranny podczas interwencji na stołecznej Białołęce. Uderzył go konar drzewa, które wcześniej się złamało. Funkcjonariusza zabrano do szpitala na badania.
– Na ulicy Szczerbca mieliśmy zgłoszenie, że jest złamane drzewo przy drodze – powiedział dyżurny ze stołecznej straży. Jak dodał, przy ścinaniu konarów złamanego drzewa jeden ze strażaków został uderzony przez fragment drzewa w plecy. Dyżurny poinformował, że został zabrany do szpitala na badania.
PAP/Polsat
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"