Przejdź do treści
NBP Prezes NBP Prof. Adam Glapiński: Narodowy Bank Polski ma w tej chwili ponad 613 ton złota. Jesteśmy w top 10 państw o największych zasobach złota na świecie. To jest historyczny moment.
Ważne Alarm o wolność słowa w Polsce. Rusza akcja informowania świata o zarzutach represji wobec niezależnych i konserwatywnych dziennikarzy. Szczegóły na portalu tvrepublika.pl
11:57 Nauseda: jest zgoda, by usunąć z konstytucji zakaz rozmieszczania broni jądrowej
11:24 UE: TSUE utrzymał karę ponad 4 mld euro nałożoną przez KE na Google
Ważne Ukazała się najnowsza książka "Reset" autorstwa prof. Sławomira Cenckiewicza, Michała Rachonia i Grzegorza Wierzchołowskiego. Szczegóły na stronie sklep.tvrepublika.pl oraz pod numerem tel. 22 232 37 70
Portal tvrepublika.pl Informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
Wydarzenie Informujemy, że powstał 566. Klub „Gazety Polskiej” w Łazach (woj. śląskie)
Wydarzenie Informujemy, że reaktywował się Klub „Gazety Polskiej” Białystok (woj. podlaskie)
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Międzyrzecz zaprasza na prelekcje prof. Grzegorza Kucharczyka (PAN) "Stosunki polsko - niemieckie po upadku berlinskiego muru". 4 lipca 2026 r. , godz. 15:00, Muzeum w Międzyrzeczu
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Chełm zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Krzywińskim, prezesem Stowarzyszenia Kresy – Pamięć i Przyszłość, 10 lipca, godz. 17:00, Sanktuarium N.M.P w Chełmie, Wieczernik, ul. Lubelska 2
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Hajnówka zaprasza na spotkanie z dr. Markiem Wochem, Bezpartyjni Samorządowcy, 10 lipca, godz. 17:00, Akademia Przyrody, ul. Parkowa 8, Hajnówka
Wydarzenia dnia Klub „Gazety Polskiej” w Ostródzie zaprasza na spotkanie z posłem na Sejm RP Andrzejem Śliwką, 7 lipca, godz. 18:00, ul. Jagiełły 12, Hotel Elektor w Morągu

Warszawa: Kolejny wypadek autobusu. Kierowca pracował dla Arrivy, policja: był pod wpływem narkotyków

Źródło: Pixabay, CC0

We wtorek rano doszło do kolejnego wypadku autobusu w Warszawie. Kierowca pracował dla spółki Arriva i był pod wpływem narkotyków.

Na ulicy Klaudyny (dzielnica Bielany) autobus 181 uderzył w zaparkowane pojazdy.

25- letni kierowca, pracownik spółki Arriva, z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi, uszkadzając stojące na poboczu pojazdy.

Jedna z pasażerek trafiła do szpitala. Media (m.in. tvp.info i Polsat News) początkowo nieoficjalnie informowały, że mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Policja przed chwilą potwierdziła te informacje. Badanie narkotesterem potwierdziło obecność metaamfetaminy w organizmie kierowcy. Mężczyzna został zatrzymany.

Przypomnijmy, że 26 czerwca 2020 r. w Warszawie doszło do poważnego wypadku na Moście Grota-Roweckiego. Kierowca również pracował dla spółki Arriva, a w jego organizmie także wykryto narkotyki.

 

 

 

 

 

Polsat News, TVP Info