W lesie znaleziono ciała dwóch 13-latek. Na miejscu pracuje policja
Wczoraj w Wołominie pod Warszawą zgłoszono zaginięcie dwóch 13-latek. Dziś na ciała dziewczynek w lesie nieopodal Warszawy natrafiła przypadkowa osoba.
Policja potwierdziła doniesienia.
Jak informuje portal zyciestolicy.com, ciała były powieszone.
– Jeszcze wczoraj przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastoletnich dziewczynek. Od razu do działań zaangażowano policjantów. W okolicach godziny 9:00 ciała zostały odnalezione. Prowadzimy czynności – powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Trwa postępowanie w sprawie.
www.rdc.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź