W lesie znaleziono ciała dwóch 13-latek. Na miejscu pracuje policja
Wczoraj w Wołominie pod Warszawą zgłoszono zaginięcie dwóch 13-latek. Dziś na ciała dziewczynek w lesie nieopodal Warszawy natrafiła przypadkowa osoba.
Policja potwierdziła doniesienia.
Jak informuje portal zyciestolicy.com, ciała były powieszone.
– Jeszcze wczoraj przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastoletnich dziewczynek. Od razu do działań zaangażowano policjantów. W okolicach godziny 9:00 ciała zostały odnalezione. Prowadzimy czynności – powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Trwa postępowanie w sprawie.
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!