W lesie znaleziono ciała dwóch 13-latek. Na miejscu pracuje policja
Wczoraj w Wołominie pod Warszawą zgłoszono zaginięcie dwóch 13-latek. Dziś na ciała dziewczynek w lesie nieopodal Warszawy natrafiła przypadkowa osoba.
Policja potwierdziła doniesienia.
Jak informuje portal zyciestolicy.com, ciała były powieszone.
– Jeszcze wczoraj przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastoletnich dziewczynek. Od razu do działań zaangażowano policjantów. W okolicach godziny 9:00 ciała zostały odnalezione. Prowadzimy czynności – powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Trwa postępowanie w sprawie.
www.rdc.pl
Komentarze
Najnowsze
Maciej Musiał o przełomowym wyroku. „Wyklęci stają się niezłomnymi”
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala