W lesie znaleziono ciała dwóch 13-latek. Na miejscu pracuje policja
Wczoraj w Wołominie pod Warszawą zgłoszono zaginięcie dwóch 13-latek. Dziś na ciała dziewczynek w lesie nieopodal Warszawy natrafiła przypadkowa osoba.
Policja potwierdziła doniesienia.
Jak informuje portal zyciestolicy.com, ciała były powieszone.
– Jeszcze wczoraj przed północą otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu dwóch nastoletnich dziewczynek. Od razu do działań zaangażowano policjantów. W okolicach godziny 9:00 ciała zostały odnalezione. Prowadzimy czynności – powiedział rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.
Trwa postępowanie w sprawie.
www.rdc.pl
Komentarze
Najnowsze
Pokonali Niemców i awansowali do fazy pucharowej. Prezydent ogłosił święto narodowe
Daniel Obajtek dołączy do strajku głodowego pracowników IKS Solino
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie