W Piotrkowie Trybunalskim też już są! Mieszkańcy mówią o imigrancie wymachującym nożem na ulicy! Miał dostać mandat i ma być już na wolności!
Niepokojące informacje o ataku migrantów dotarły do nas z kolejnego polskiego miasta - tym razem z Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkańcy miasta nagrali film, który pojawił się na szeregu kontach społecznościowych, dokumentujący zatrzymanie bardzo agresywnie zachowującego się mężczyzny. By go obezwładnić potrzeba było kilku policjantów.
Jak podał profil Służby w akcji (bardzo zasłużony w dokumentowaniu bezprawia jakie dzieje się obecnie w Polsce), policja obezwładniła mężczyznę. "Według osób relacjonujących nagranie, mężczyzną tym był imigrant i wymachiwał nożem na ulicy. Według lokalnych mediów, którzy cytują rzecznika lokalnej policji, mężczyzna jedynie zakłócał porządek, za co został ukarany mandatem 500 zł i wypuszczony".
Piotrków Trybunalski. Policja obezwładniła mężczyznę. Według osób relacjonujących nagranie, mężczyzną tym był imigrant i wymachiwał nożem na ulicy.
— Służby w akcji 👮 (@Sluzby_w_akcji) June 15, 2024
Według lokalnych mediów, którzy cytują rzecznika lokalnej policji, mężczyzna jedynie zakłócał porządek, za co został ukarany… pic.twitter.com/MjPGCkM3zS
Piotrków Trybunalski. Pan „Allah” uzbrojony w nóż, awanturujący się w środku miasta. W Piotrkowie na KO, Lewicę i Hołownię głosowało około 50% wyborców, muszą być zadowoleni. #paktmigracyjny
— Dariusz Matecki (@DariuszMatecki) June 15, 2024
pic.twitter.com/mcDQIvBAXN
Najnowsze
Amerykanie nie ustają w walce z narkoterroryzmem. Skuteczny atak
CBA zatrzymało dwóch przedsiębiorców. Mieli oszukać wojsko na ponad 20 mln zł
Jak Ukraińcy oceniają Stefana Banderę? Niestety, jest bardzo źle [SONDAŻ]