W Bagdadzie rakiety spadły koło ambasady USA!
Pięć rakiet spadło w rejonie ambasady USA w stolicy Iraku, Bagdadzie – podaje agencja AFP, powołując się na miejscowe służby bezpieczeństwa. Amerykańska ambasada znajduje się w tak zwanej Zielonej Strefie, która wcześniej była celem tego typu ataków. Na razie nie wiadomo kto wystrzelił rakiety.
TVP info
Komentarze
Najnowsze
Kraskowski aresztowany na podstawie poszlak. Sypie się wersja policji
Czarzasty blokuje prezydencki projekt ustawy. "Nie będzie procedowany"
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Gosek nie odpuszcza po interwencji u Tomasza Sakiewicza. „To budzi poważne wątpliwości”