Uwaga: nieprzejezdna autostrada A4!
W wyniku wypadku trzech aut ciężarowych nieprzejezdna jest dzisiaj rano autostrada A4 na wysokości węzła Brzezimierz w kierunku Wrocławia. W wypadku została poszkodowana jedna osoba.
Do zderzenia trzech tirów doszło po godz. 8.00 na nitce autostrady A4 w kierunku Wrocławia, na wysokości węzła Brzezimierz.
„W wypadku ranna została jedna osoba”
– podał dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA.
Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazdy przez węzeł Brzezimierz, nad drogę wojewódzką nr 396 i później na drogę krajową nr 94. Według GDDKiA utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać cztery godziny.
Źródło: Republika, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kuczyński zaatakował prezydenta Nawrockiego. Porównał go do "bakterii", uznał za "szkodnika" i "dywersanta"
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Najnowsze
Polska głosem regionu w G20. Marcin Przydacz: Jesteśmy tu reprezentantem całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej
Trafiony – zatopiony! Rosyjski okręt podwodny wyleciał w powietrze
"Mecenas dla Maluszka". Ordo Iuris pomoże dzieciom znaleźć szczęśliwy dom
Doniesienia o rozwodzie, a potem taki wpis. Baron zdradził, jak się czuje
Zakochana Paulina Smaszcz publikuje kolejne zdjęcie z ukochanym! Duński biznesmen skradł jej serce.
Przemysław Wipler komentuje wyciek danych szefa BBN Sławomira Cenckiewicza: klasyczna gra teczkami