Uwaga kierowcy! Jutro może być ograniczona widoczność ze względu na poranne mgły

W czwartek rano może wystąpić nagła mgła, co spowoduje ograniczenie widoczności do nawet 100 metrów. Ostrzeżenie jest kierowane szczególnie do kierowców. W ciągu dnia ma się przejaśnić.
Jaka będzie pogoda? Temperatura ma wynosić od 19 st. na Suwalszczyźnie i Podlasiu, 22 st. w centrum kraju do 25 st. na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.
Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach na północy do 50 km/godz.
W piątek ma się rozjaśnić – pogoda ma dopisać, brak oznak deszczu. Temperatura będzie wynosić od 19 st. na Podlasiu, 21 st. w centrum kraju do 23 st. na Dolnym Śląsku. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.
Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze, a ostrożność nieoceniona!
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości

Wyjątkowy tupet Domańskiego. Minister finansów za groźbę obniżenia ratingu obwinia prezydenta Nawrockiego
Marta Nawrocka zachwyca elegancją podczas wizyty w Watykanie! Ekspertka oceniła stylizację Pierwszej Damy
"Puźniki już nie istnieją, zostały wymazane z pamięci". Dziś pogrzeb ekshumowanych ofiar zbrodni wołyńskiej
Najnowsze

Wyjątkowy tupet Domańskiego. Minister finansów za groźbę obniżenia ratingu obwinia prezydenta Nawrockiego

Sikorski jak przedszkolak. Nagrywa się na tle Białego Domu i udaje, że bierze udział w wielkiej politycznej grze [SONDA]

Tusk nie żałuje swoich szkodliwych słów wobec prezydenta Trumpa

Sikorski tytułuje Schnepfa ambasadorem. A tymczasem strona rządowa…
