Uwaga! W niedzielę feministki planują zaatakować kościoły

Feministki planują rozpocząć akcję „Baby Shoes Remember”. Happening ma się zacząć o godzinie 12:00 i polegać na wieszaniu dziecięcych bucików na budynkach kościołów.
„Polska część międzynarodowego wydarzenia Baby Shoes Remember, która ma na celu upamiętnienie wszystkich ofiar księży – pedofili, w szczególności tę większość, która nigdy nie doczekała się sprawiedliwości.
W niedzielę 26.08. będziemy na nieruchomościach kościoła wieszać dziecięce butki przepasane czarną wstęgą. Uczestników prosimy o robienie zdjęć i zamieszanie na stronie wydarzenia, oraz na stronie Baby Shoes Remember”
– czytamy na stronie wydarzenia.
Wśród organizatorów wydarzenia można znaleźć Ogólnopolski Strajk Kobiet, Warszawski Strajk Kobiet czy Kongres Świeckości.
Na liście popierających akcję można znaleźć takie osoby: Joannę Scheuring-Wielgus, Katarzynę Lubnauer czy Kamilę Gasiuk-Pihowicz.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości

Totalna porażka akcji Giertycha. SN pozostawił bez dalszego biegu ponad 50 tys. protestów wyborczych
Udana akcja Ruchu Obrony Granic. Przeprowadzili zatrzymanie obywatelskie nielegalnych migrantów [WIDEO]
Najnowsze

Totalna porażka akcji Giertycha. SN pozostawił bez dalszego biegu ponad 50 tys. protestów wyborczych

Butelki, petardy i kamienie kontra gaz łzawiący i pałki. W Belgradzie doszło do poważnych starć policji z protestującymi [WIDEO]

Prokuratorzy będą szkoleni z zakładania kajdanek? Bodnar akceptuje pomysł

Remigiusz Mróz chciał uszczypnąć prezydenta. Riposta przyszła szybko
