Utrudnienia po wypadku na S1. Wiemy więcej!
Jak poinformowała straż pożarna, na drodze S1 w Mierzęcicach w kierunku Dąbrowy Górniczej występują utrudnienia po wypadku, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.
Do wypadku doszło przed godz. 13.00. Chwilowo S1 w kierunku Dąbrowy Górniczej była całkowicie zablokowana.
„Doszło do zderzenia dwóch samochodów, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Ruch odbywa się już jednym pasem”
– powiedział st. kpt. Krystian Biesiadecki z Komendy Powiatowej PSP w Będzinie.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w komunikacie poinformowała, że utrudnienia na drodze mogą potrwać prawie do godz. 16.
Źródło: Republika, PAP
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
PiS o kandydaturze Czarzastego na stanowisko Marszałka Sejmu. "Nie pozwólmy, aby drugą osobą w państwie był zadeklarowany komunista"
Ostra reakcja na skandaliczny wpis niemieckiego ambasadora. "Lepiej zamilknąć mądrze, niż wypisywać kłamstwa"
Najnowsze
Prezydent blokuje 46 sędziów: Podważają porządek państwa, awansu nie będzie
Wyrwa w torowisku 12 km od Dęblina. Czy to działanie obcego wywiadu?
USA: Służby federalne przeprowadziły akcję zatrzymań imigrantów w Karolinie Północnej
Nawrocki po 100 dniach z wysokim poparciem. Polacy oceniają go pozytywnie
Niebywały skandal. Antypolska manipulacja historyczna na platformie TVP VOD w likwidacji
Konflikt PiS–Konfederacja. Czy wzmacnia prezydenta Nawrockiego w starciu z Tuskiem?