Uszkodzony gazociąg na Pomorzu! 400 osób ewakuowanych
W środę podczas prac ziemnych przy ul. Dworcowej we Władysławowie (Pomorskie) uszkodzono gazociąg. Rzecznik puckiej straży pożarnej poinformował, że z okolicznych budynków ewakuowano około 400 osób.
Oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Pucku asp. Maciej Kuptz przekazał PAP, że zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb przed godz. 14.00.
„Przy ul. Dworcowej podczas prac ziemnych został uszkodzony gazociąg. Gaz został już zakręcony, trwają prace naprawcze” – powiedział.
Dodał, że z pobliskiej szkoły, dworca i z okolicznych budynków mieszkalnych na czas pracy służb ewakuowano blisko 400 osób.
Z powodu zdarzenia tymczasowo wstrzymano też ruch pociągów dojeżdżających i odjeżdżających z dworca we Władysławowie.
Źródło: PAP; X.com
Najnowsze
PiS pyta o aferę z Kłodzka. "KO jest wyjątkowo pobłażliwa wobec pedofilów"
Poboży: bardzo dobrze, że w koalicji Tuska nastąpił wyłom ws. SAFE 0% i PSL chce nad nim pracować
"Halo, tu Ziemia!" Klarenbach miażdży senatora za teorię o tanim kefirze