Upamietnienie zdobycia budynku PAST-y [ZOBACZ]
Gmach Polskiej Akcyjnej Spółki Telefonicznej był jednym z najpilniej strzeżonych przez Niemców budynków podczas Powstania Warszawskiego. Pomimo tego, żołnierze Armii Krajowej, zdobyli go 20 sierpnia 1944 roku.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Trybunał Konstytucyjny wydał postanowienie zabezpieczające w sprawie KRS
PZPN ogłosił termin i miejsce meczu o Superpuchar Polski
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności