Ukryli się przed policją na stromym dachu 5-piętrowej kamienicy
Na stromym dachu kamienicy w Gryfowie Śląskim ukryło się dwóch mężczyzn. Mimo wszystko funkcjonariusze odnaleźli poszukiwanego i zatrzymali go wraz z kolegą.
Późnym wieczorem policja w Gryfowie Śląskim na Dolnym Śląsku otrzymała informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z nakazem zatrzymania. Poszukiwany nie otworzył jednak drzwi. Policjanci musieli wyłamać zamek. Po wejściu do środka okazało się, że dwaj mężczyźni, którzy byli w mieszkaniu, wyszli przez okno na stromy dach pięciopiętrowego budynku. Liczyli, że funkcjonariusze ich nie zauważą.
Pomysł okazał się bezskuteczny. Obaj mężczyźni zostali zatrzymany. 33-letni mieszkaniec Gryfowa Śląskiego był poszukiwany, ponieważ powinien rozpocząć odbywanie kary w więzieniu za kradzieże. Drugi zatrzymany to 23-latek. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli dodatkowo narkotyki oraz przedmioty pochodzące z kradzieży.
Najnowsze
Leon XIV o ochronie sumienia. Katecheci: te słowa są ważne także dla Polski
"Tarcza Wschód" to fikcja? Zamiast umocnień ustawili betonowe kloce do zdjęć!
Zełenski podpisał ustawę o utworzeniu Panteonu Narodowego. Będą gloryfikować zbrodniarzy?