Ukraińscy żołnierze są już najbardziej doświadczoną armią świata. Ukraina w NATO bardzo wzmocniłaby Sojusz!
"Ukraińscy żołnierze nie zdobywają doświadczenia na poligonie, ale w realnej, bardzo krwawej i bezlitosnej walce. Walce z bandytami rosyjskimi, w tym z tak zbrodniczą formacją jak Grupa Wagnera. To wszystko uczynił z armii Ukrainy najbardziej profesjonalne wojsko na świecie. Wstąpienie Ukrainy do NATO bardzo wzmocniłoby Sojusz. Mam nadzieję, że na szczycie Paktu w Wilnie padną odpowiednie deklaracje w tej sprawie", powiedziała w wywiadzie dla naszej stacji red. Agnieszka Siewereniuk-Maciorowska. Cała rozmowa w oknie obok. Polecamy!
"Oczywiście wejście do NATO mogłoby nastąpić dopiero po wojnie, ale jasne deklaracje w tej sprawie trzeba złożyć już teraz. Niemcy patrzą niechętnie na Ukrainę, jako członka NATO, ale są, na szczęście, odosobnione w tym poglądzie wśród członków Paktu", mówi publicystka.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
Sytuacja gospodarcza w Polsce coraz gorsza, a Kotula deklaruje: jest porozumienie z PSL-em w kwestii związków partnerskich
Obajtek tłumaczy sprawę uchylenia mu immunitetu. Mówi o politycznej zemście za połączenie Orlenu z Lotosem
Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"
Najnowsze

Prof. Manowska wydała oświadczenie w sprawie wniosku do TS dotyczącego jej immunitetu

Obajtek tłumaczy sprawę uchylenia mu immunitetu. Mówi o politycznej zemście za połączenie Orlenu z Lotosem

Kierowcy znów dopłacą. Rząd Tuska szykuje kolejne podwyżki opłat urzędowych
