UWAGA kierowcy! Jest niebezpiecznie
Bardzo trudna sytuacja pogodowa w całej Polsce. Można spodziewać się oblodzeń w siedmiu województwach centralnej i wschodniej części Polski.
Na drogach pojawił się „czarny lód”, który jest bardzo niebezpieczny dla kierowców. W wielu rejonach kraju pogarszają się warunki atmosferyczne. W całej Polsce występują opady zamarzającego deszczu.
Warstwę czarnego lodu można rozpoznać. Na jezdni tworzy się pokrywa, która delikatnie błyszczy i sprawia wrażenie mokrej. Trzeba przyglądać się również otoczeniu. Jeśli drzewa są oblodzone to znaczy, że trzeba uważać.
o2.pl
Komentarze
Najnowsze
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]
Tragiczna interwencja w Kołobrzegu. 35-latek zmarł mimo godzinnej reanimacji