UWAGA! Nasz alpinista Adam Bielecki miał wypadek! ZOBACZ co się stało!
Niedobre wieści spod K2! Adam Bielecki miał wypadek. Czeka go kilka dni rekonwalescencji - przekazał kierownik wyprawy Krzysztof Wielicki.
Co się stało?
Adam Bielecki rano wyszedł z bazy razem z Januszem Gołąbem. Kierowali się do obozu pierwszego. - Spadł na niego kamień. Doznał lekkich obrażeń czoła i nosa. Wymagał szycia. To głębokie obrażenia. Na pewno czeka go kilka dni rekonwalescencji - przyznał Wielicki.
Kierownik wyprawy zapewnił, że Bielecki nie stracił przytomności.
Maciej wrócił do pierwszego obozu z powodu silnego wiatru.
Media
Komentarze
Najnowsze
AI w polskiej edukacji. Eksperci, młodzi liderzy i były wiceminister spotkają się w Sejmie RP
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!