Tusk zamienił dwa słowa z Sikorskim. Kierwiński uważa, że temat jest zamknięty
Dobrze, że tweet europosła Platformy Obywatelskiej Radosława Sikorskiego został skasowany, był nierozważny, nie powinien mieć miejsca. Szef PO Donald Tusk rozmawiał o tym z Sikorskim, temat jest zamknięty, powiedział w Studiu PAP Sekretarz generalny PO Marcin Kierwiński.
Polityk Platformy Obywatelskiej ocenił jednocześnie, że tweet "był nierozważny, nie powinien mieć miejsca". "Myślę, że Radosław Sikorski też doskonale o tym już wie", dodał i podkreślił, że Sikorski jasno pisał o tym, że było to wyrażenie jego prywatnej opinii oraz że czeka na wyniki śledztwa w sprawie uszkodzenia Nord Streamu.
TYLKO U NAS: Legutko w Republice: Sikorski nigdy nie słynął z mądrości [wideo]
"Wielu bardzo znaczących polityków miało nieprzyjemne przygody z Twitterem. Trzeba bardzo uważać co pisze się na Twitterze, bo często jedno niepotrzebne zdanie wywołuje zbyt dużą konsternacje", dodał.
Zobacz też: Wpakował się na minę. I to swoją własną! Молодец Sikorski. „Dzisiaj”
Przypomnijmy, w środę rzecznik Departamentu Stanu Ned Price powiedział, że "idea, że USA stały za wybuchami gazociągów Nord Stream, jest niedorzeczna i nie jest niczym więcej, niż funkcją rosyjskiej dezinformacji".
Takie są fakty: Haratanie w gałę i dojeżdżanie watachy. Platforma Obywatelska i jej świat
Wtorkowy wpis Sikorskiego został wykorzystany przez rosyjską propagandę.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki
Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry
Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać