Przejdź do treści
22:20 Warszawa: w wieku 76 lat zmarł Janusz Wiśniewski - reżyser, jeden z najbardziej oryginalnych twórców widowisk plastycznych w Polsce, w latach 2003-2011 dyrektor Teatru Nowego w Poznaniu
22:04 Warszawa: sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie śmiertelnego wypadku na Wisłostradzie
20:15 Hiszpania: państwowa agencja meteorologiczna AEMET wydała czerwone i pomarańczowe stopnia alarmowe we wschodniej i północno-wschodniej Hiszpanii w związku z intensywnymi opadami deszczu i ryzykiem powodzi
17:34 Ukraina: we wsi Zielony Dąb na Wołyniu upamiętniono Polaków, pomordowanych w 1943 r. przez nacjonalistów ukraińskich. W ich intencji biskupi rzymskokatoliccy odprawili mszę polową, w której uczestniczyli polscy i ukraińscy mieszkańcy tych terenów
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie Poseł Agnieszka Wojciechowska van Heukelom oraz Klub "Gazety Polskiej" Łódź Górna zapraszają na spotkanie z Jackiem Saryuszem Wolskim, 14 lipca, godz. 18:00, ul. Piotrkowska 143, Łódź
Wydarzenie Wiec poparcia dla Ryszarda Majdzika. 14 lipca (poniedziałek), godz. 12:30 pod Sądem Rejonowym, ul. Przy Rondzie 7, Kraków
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

„Trzaskowski uważa, że organizacje LGBT mają edukować 6-latków na temat związków homo, bi czy trans”

Źródło: Fot. Telewizja Republika

W normalnym świecie to mama i tata są pierwszymi wychowawcami dzieci. Szkoły są tylko pomocą. Pan Trzaskowski uważa, że organizacje LGBT mają na szeroką salę edukować 6-latków na temat związków homo, bi czy trans – powiedział Kazimierz Przeszowski (wiceprezes zarządu Centrum Życia i Rodziny), który był gościem E. Pobłockiej w Telewizji Republika.

Czy przeciętny Polak uważa, że nauka dzieci (w wieku 4 lat) masturbacji jest kontrowersyjna? Niech każdy rodzic sam sobie odpowie na to pytanie. (...) To najgorszy dokument dotyczący zagadnień wychowawczych. Dlatego organizujemy protest. To jest konieczne. To są rzeczy tak skandaliczne, że nie możemy obok tego przejść obojętnie – mówił wiceprezes zarządu Centrum Życia i Rodziny.

Przeszowski zaprosił widzów na Warszawski Protest Rodziców. Manifestacja odbędzie się 18 marca o 16:00 na placu Bankowym przed gmachem warszawskiego ratusza.

„NIE dla Deklaracji LGBT+”

„Jeśli Ty również nie zgadasz się na: indoktrynację dzieci i młodzieży przez aktywistów homoseksualnych i seksedukatorów oraz deptanie prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami (art. 48 Konstytucji RP), przyjdź, aby razem z nami powiedzieć NIE dla Deklaracji LGBT+” – czytamy na stronie wydarzenia.

W normalnym świecie to mama i tata są pierwszymi wychowawcami dzieci. Szkoły są tylko pomocą. Pan Trzaskowski uważa, że organizacje LGBT mają na szeroką salę edukować 6-latków na temat związków homo, bi czy trans – mówił Przeszowki. – Mamy prawo do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Konstytucja zapewnia rodzicom ochronę przed demoralizacją.

Demontaż rodziny przez środowiska LGBT

– Te postulaty wprost godzą w rodzinę. Według nich rodzina jest głównym źródłem przemocy i sprawiedliwości. Rodzinę trzeba zdemontować. Takie są postulaty LGBT. Jeżeli nie zaprotestujemy i nie powiemy „ręce precz od naszych dzieci” to przegramy – podkreślił wiceprezes zarządu Centrum Życia i Rodziny.

Telewizja Republika

Wiadomości

Ukraińskie Siły Powietrzne: niemieckie Skynexy "bezbłędnie" niszczą rosyjskie drony

Rzeka porwała ludzi. Powódź po burzy w Hiszpanii

Anisimova: w finale skończyła mi się benzyna

AKTUALIZACJA

Zwycięstwo Polek na pożegnanie z ME! Brawo!!!

Dwie ambasady założyły się o wynik finału w Wimbledonie. Stawką makaron z truskawkami

Premier chciał błysnąć po triumfie Świątek, ale nie wyszło

Będą 30-procentowe cła na towary z UE i Meksyku od 1 sierpnia. Bruksela chce negocjować z Trumpem

Porzucek: „uroczyste unieważnienie referendum” było przemyślanym posunięciem Tuska

Politico: Komisja Europejska porzuciła plan wprowadzenia podatku cyfrowego

Asyż przygotowuje się do odpustu Porcjunkuli i Jubileuszu Młodzieży

Bundestag bez tęczowych flag w biurach posłów. Koniec z wyróżnianiem ideologii LGBT

Mało co ostatnio łączy Polaków, ale Iga TAK! Internet huczy po wygranej!

Świątek zwyciężyła Wimbledon. Czeka ją duża nagroda finansowa i awans w rankingu

Unia Europejska z rekordową liczbą ludności

Księżna Kate w loży królewskiej na Wimbledonie. Owacje na stojąco i wyjątkowy moment z Igą Świątek

Najnowsze

Ukraińskie Siły Powietrzne: niemieckie Skynexy "bezbłędnie" niszczą rosyjskie drony

Dwie ambasady założyły się o wynik finału w Wimbledonie. Stawką makaron z truskawkami

Premier chciał błysnąć po triumfie Świątek, ale nie wyszło

Będą 30-procentowe cła na towary z UE i Meksyku od 1 sierpnia. Bruksela chce negocjować z Trumpem

Porzucek: „uroczyste unieważnienie referendum” było przemyślanym posunięciem Tuska

Rzeka porwała ludzi. Powódź po burzy w Hiszpanii

Anisimova: w finale skończyła mi się benzyna

AKTUALIZACJA

Zwycięstwo Polek na pożegnanie z ME! Brawo!!!