Tragiczny wypadek w pomorskim. Z okna wypadło pięcioletnie dziecko

W Sulęczynie w województwie pomorskim, 5-letnie dziecko wypadło z okna na pierwszym piętrze. Teraz jest w szpitalu w stanie ciężkim.
Portal kartuzy.info poinformował, że dziecko, zostało po zdarzeniu przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.
Dziennik Bałtycki poinformował, że po upadku z okna na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego, dziecko doznało urazu czaszkowo-mózgowego. Mimo ciężkiego stanu, dziecko jest stabilne.
5-latek, przebywał w domu pod opieką ojca razem z 12-letnim bratem. Chłopiec wypadł z okna w czwartek około godziny 16:00. Upadł z wysokości około 5 metrów.
Portal, który poinformował o zdarzeniu podał, że ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-latek bawił się w pokoju mieszkania na pierwszym piętrze. W pewnym momencie sam otworzył okno i przez nie wypadł. Ojciec chłopca był trzeźwy w chwili zdarzenia o czym poinformowała rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta.
Rzecznik poinformowała, że chłopiec po przetransportowaniu do szpitala i zbadaniu przez lekarzy jest w tanie cięzkim.
Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.
Pomorskie: Pięcioletnie dziecko wypadło z okna. Jest w ciężkim stanie https://t.co/brEtehRRSH pic.twitter.com/LBZE4cOR6H
— BigNewsPl (@BigNewsPl) 9 lutego 2018
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Będzie wymiana jeńców 1000 na 1000. Ukraina dogadała się z Rosją - "wszystkich naszych trzeba zabrać"
Najnowsze

Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"

Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń

Fogiel: Tusk udaje, że „nic się nie stało” – ale Hołownia wierzga!
