Tragiczny wypadek busa z wycieczką nauczycieli z Kwidzyna. Dwie osoby nie żyją
29 kwietnia, późnym popołudniem, na autostradzie we Włoszech, pomiędzy Sanremo i Arma di Taggia doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem busa, który wiózł nauczycieli z Kwidzyna. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Dwie osoby nie żyją, kilka osób zostało rannych.
W wypadku śmierć poniosły dwie osoby - kobieta i mężczyzna z Kwidzyna. Jechali busem na wycieczkę nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2.Dwie najpoważniej ranne osoby zostały przetransportowane helikopterem do szpitala Santa Corona w Pietra Ligure. Mężczyźnie amputowano nogi, a kobiecie ramię. Dwie pozostałe ranne osoby w mniej poważnym stanie zostały przetransportowane do Sanremo.
Najnowsze
Pracował 20 godzin na dobę? Nowe fakty w sprawie 28-letniego lekarza z KO!
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)