Tragedia w gdyńskiej Stoczni Nauta. Nie żyje pracownik. Co się stało?
W gdyńskiej Stoczni Nauta doszło do wypadku w którym zginął 53-letni mężczyzna. Na miejscu jest prokurator, policjanci, a także inspektor Państwowej Inspekcji Pracy, przekazała we wtorek oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni podkom. Jolanta Grunert.
Do zdarzenia doszło około godz. „Mundurowi ustalili, że wypadkowi uległ 53-letni mężczyzna. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia i pracujemy pod nadzorem prokuratora”, powiedziała.
Na miejscu jest biegły z zakresu medycyny sądowej oraz inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.
Więcej informacji wkrótce.
PAP
Komentarze
Polecamy Ściśle Jawne
Wiadomości
Najnowsze
Poseł Konfederacji ostrzega: SAFE to pułapka zadłużenia do 2070 roku
Agustin Egurrola o przyjaciołach, którzy odwrócili się po jego przejściu do TVP: „Byłem pewien, że będą przy mnie na dobre i na złe”
Sędzia Drożdżejko: Wybór KRS przez sędziów to nowa forma upolitycznienia