Przejdź do treści
10:18 Tarnów: Zarzuty dla dwóch mężczyzn w związku z piątkowym atakiem na 17-latka
10:11 Lublin: 10 osób oskarżonych o handel narkotykami w internecie. Grupą kierował obcokrajowiec
09:30 Śląskie: Usunięta awaria kolejowa między Kędzierzynem-Koźlem i Gliwicami
08:54 Katowice: Akt oskarżenia przeciwko Sebastianowi M. za tragiczny wypadek na A1
08:08 Kraków: Obrońcy skazanego za udział w potrójnym zabójstwie złożyli kasację, chcą uniewinnienia
07:29 IMGW: deszcz i burze na północy i zachodzie kraju
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Tragedia pod Sierpcem. W wyniku wypadku drogowego 3 osoby nie żyją, w tym 17-latek

Źródło: pexels.com

Po zderzeniu dwóch samochodów pod Sierpcem trzy osoby nie żyją, a trzy są ciężko ranne. Najmłodsza ofiara śmiertelna miała 17 lat.

Do wypadku doszło w miejscowości Studzieniec na drodze krajowej nr 560.

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, którymi podróżowały dwie rodziny, łącznie sześć osób. Tragedia miała miejsce na skrzyżowaniu. Jeden z samochodów uderzył z dużą prędkością w bok drugiego auta.

Droga nr 560 jest zablokowana i nieprzejezdna w obie strony.

- Dwie osoby zmarły na miejscu. Zgon u trzeciej osoby potwierdzono po próbie reanimacji - powiedział mł. bryg. Waldemar Goczyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu. - Ofiary śmiertelne miały 17, 25 i 44 lata - dodał oficer prasowy straży pożarnej.

Usunięto obraz.

W akcji ratunkowej brały udział trzy helikoptery pogotowia ratunkowego z Warszawy, Bydgoszczy oraz Olsztyna. Stan pozostałych uczestników zdarzenia jest określany, jako bardzo ciężki.

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tego wypadku.

Wypadek dwóch samochodów na drodze nr 560 w miejscowości Sierpc. Pięć osób poszkodowanych. Droga zablokowana. Na miejscu 24 strażaków i sześć samochodów oraz trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, @PolicjaMazowsze zabezpiecza miejce zdarzenia i wyznacza objazdy. pic.twitter.com/PE8wLDjgYe

— Mazowiecka Straż Pożarna (@Kw_PSP_Wwa) December 26, 2020
Komenda Policji w Sierpcu

Wiadomości

Niemcy znów próbowali wwieźć do nas migrantów. Wycofali się, bo zobaczyli Polaków! WIDEO

Ceny ropy. Aktualne notowania

Afera GetBack. Sypie się wersja biznesmena zaprzyjaźnionego z politykami PO. Poznaliśmy akta sprawy: powiązani z nim ludzie mają już wyroki lub akty oskarżenia

HIT DNIA

Tusk skutecznym premierem? Polacy nie mają wątpliwości [SONDAŻ]

Dzisiaj niestety deszcz i burze. Wiemy więcej!

Oficjalnie: Luka Modrić w AC Milanie. Legendarny pomocnik zadebiutuje w Serie A

Prezydent Chorwacji: ci ludzie są opętani Ukrainą. To ich sposób na utrzymanie władzy

Urban nowym selekcjonerem reprezentacji? PZPN ogłosi decyzję w czwartek

Palenie dla bogaczy. Unia planuje wprowadzić olbrzymią akcyzę

Nowy komunikat prokuratury w sprawie pożaru bloku w Ząbkach

Hiszpania: Baleary na krawędzi upadku. Rekordowa fala imigrantów

To ona zdecydowała o losie Putina. Zadała mężowi jedno pytanie

Nuklearne przesłanie z Islandii. USA wysyłają ostrzeżenie

Najstarszy prezydent świata (92 l.) kandyduje na ósmą kadencję

Niemieccy przewoźnicy chcą zarabiać na polskich torach - ujawnia DGP

Najnowsze

Niemcy znów próbowali wwieźć do nas migrantów. Wycofali się, bo zobaczyli Polaków! WIDEO

Dzisiaj niestety deszcz i burze. Wiemy więcej!

Oficjalnie: Luka Modrić w AC Milanie. Legendarny pomocnik zadebiutuje w Serie A

Prezydent Chorwacji: ci ludzie są opętani Ukrainą. To ich sposób na utrzymanie władzy

Urban nowym selekcjonerem reprezentacji? PZPN ogłosi decyzję w czwartek

Ceny ropy. Aktualne notowania

Afera GetBack. Sypie się wersja biznesmena zaprzyjaźnionego z politykami PO. Poznaliśmy akta sprawy: powiązani z nim ludzie mają już wyroki lub akty oskarżenia

HIT DNIA

Tusk skutecznym premierem? Polacy nie mają wątpliwości [SONDAŻ]