Tragedia na torach. Kobieta nie żyje!
Tragedia na dzikim przejściu przez tory. W zdarzeniu zginęła 79-letnia kobieta. Do tragicznego wypadku doszło w pobliżu stacji PKP Warszawa-Ursus. Przez tory przechodziło małżeństwo, gdy nadjechał pociąg.
W wypadku uczestniczył pociąg Gdynia - Wiedeń.
„Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. Przez tory przechodziło małżeństwo. Zginęła 79-letnia kobieta. Mężczyźnie, który wraz z nią przechodził, nic się nie stało. Maszynista był trzeźwy” - poinformował Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji.
Ruch pociągów jest obecnie w tym rejonie spowolniony.
Źródło: Onet; X.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!