Tragedia na jeziorze Dargin. Wyłowiono ciała dwóch mężczyzn
Tragedia na jeziorze Dargin między Giżyckiem i Węgorzewem. Jak podaje RMF FM, w wodzie odkryto zwłoki dwóch młodych mężczyzn.
- Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie został poinformowany przez ratowników MOPR-u, że wyłowili oni ciało mężczyzny na jeziorze Dargin - poinformowała Agnieszka Filipska z policji w Węgorzewie.
Około 200 metrów dalej w wodzie znajdował się skuter. W trakcie sprawdzania akwenu służby MOPR-u znalazły kolejne ciało mężczyzny.
- To mieszkańcy powiatu giżyckiego w wieku 36 i 20 lat - podała Filipska.
Okoliczności tragedii ustala policja i prokuratura.
rmf24, media
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"