Tragedia na jeziorze Dargin. Wyłowiono ciała dwóch mężczyzn
Tragedia na jeziorze Dargin między Giżyckiem i Węgorzewem. Jak podaje RMF FM, w wodzie odkryto zwłoki dwóch młodych mężczyzn.
- Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie został poinformowany przez ratowników MOPR-u, że wyłowili oni ciało mężczyzny na jeziorze Dargin - poinformowała Agnieszka Filipska z policji w Węgorzewie.
Około 200 metrów dalej w wodzie znajdował się skuter. W trakcie sprawdzania akwenu służby MOPR-u znalazły kolejne ciało mężczyzny.
- To mieszkańcy powiatu giżyckiego w wieku 36 i 20 lat - podała Filipska.
Okoliczności tragedii ustala policja i prokuratura.
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara