Tomczyk: Wyjazdowe posiedzenia rządu również w następnej kadencji
– Gwarantuję, że wyjazdowe posiedzenia rządu będą odbywać się również w przyszłej kadencji. To świetne narzędzie, aby poinformować o tym, co się dzieje w danym województwie – uważa rzecznik rządu Cezary Tomczyk.
Polityk nie zgadza się z opinią opozycji, która zarzuca Ewie Kopacz prowadzenie kampanii wyborczej pod pretekstem posiedzeń wyjazdowych. Zdaniem Tomczyka to dobry sposób na utrzymanie dialogu z Polakami.
Rzecznik rządu powiedział w TVP Info, że następnym miejscem wyjazdowego posiedzenia będzie prawdopodobnie zachodnia część Polski. Dodał, że o szczegółach poinformuje wkrótce premier Kopacz.
Dziś posiedzenie Rady Ministrów zaplanowano na godz. 14 w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu. Wcześniej, o godz. 10 szefowa rządu spotka się z kierownictwem Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.
Najnowsze
Widział w Polsce „nagie ostrze miecza”. 90 lat temu zmarł wielki przyjaciel naszego kraju Gilbert Keith Chesterton
Trochę wiosny, trochę jesieni. Pogoda na weekend
Stanowski kontra Malinkiewicz. Ostra wymiana zdań o pieniądze ze zbiórki