Wartościowe rozmowy, czas spędzony wspólnie. Tomasz Sakiewicz w Aleksandrowie Łódzkim
Już za kilka dni odbędzie się spotkanie z red. Tomaszem Sakiewiczem oraz Pawłem Piekarczykiem w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszają na nie Klubowicze "Gazety Polskiej".
Zaproszenie na spotkanie
Przewodnicząca Klubu "Gazety Polskiej" w Aleksandrowie Łódzkim - Kamila Wyderka wraz z Klubowiczami zaprasza na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" oraz szefem TV Republika Tomaszem Sakiewiczem oraz bardem Domu Wolnego Słowa - Pawłem Piekarczykiem.
Szczegóły
Poniżej szczegóły dotyczące spotkania.
- Kiedy?
15 stycznia, środa, godz. 18:00
- Gdzie?
ul. Wojska Polskiego 128, Aleksandrów Łódzki
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada