To się w głowie nie mieści! Pijany dyrektor gimnazjum podczas egzaminu
Jak podaje RMF FM w czasie egzaminu gimnazjalnego w Stargardzie Gdańskim doszło do skandalu. Dyrektor tamtejszej placówki miał być w pracy pod wpływem alkoholu.
Zdaniem RMF FM, gdy policjanci pojawili się na miejscu, od razu wyczuli woń alkoholu od mężczyzny, a było około godziny 12. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna miał w organizmie około 0,42 promila.
Funkcjonariusze nie podali, czy mężczyzna to dyrektor szkoły, jedynie potwierdzili, że to pracownik szkoły. Jednak zdaniem radiowego reportera, pijany mężczyzna, to właśnie dyrektor gimnazjum. Co się dzieje z dyrektorem? Według szkoły przebywa on na zwolnieniu lekarskim.
Najnowsze
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie