To po prostu CUD w Polsce! Nawałnica zniszczyła wszystko tylko nie święte figurki!
Nawałnica, która nawiedziła Kaszuby dotknęła również klasztor Sióstr Franciszkanek w Orliku — zniszczyła ogromną powierzchnię lasu, cały park łącznie z cmentarzem, zostały naruszone ogrodzenia klasztorne…
Jednak przewracające się drzewa nie uszkodziły ani jednego Krzyża, ani jednej figury Matki Bożej i Świętych, ani jednej stacji Drogi Krzyżowej, — na przywalonych drzewami grobach na przyklasztornym cmentarzu stoją nienaruszone Krzyże nagrobne!
Czy to cud?
Zobacz zdjęcia:
www.forumdlazycia.wordpress.com
Komentarze
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach