To po prostu CUD w Polsce! Nawałnica zniszczyła wszystko tylko nie święte figurki!
Nawałnica, która nawiedziła Kaszuby dotknęła również klasztor Sióstr Franciszkanek w Orliku — zniszczyła ogromną powierzchnię lasu, cały park łącznie z cmentarzem, zostały naruszone ogrodzenia klasztorne…
Jednak przewracające się drzewa nie uszkodziły ani jednego Krzyża, ani jednej figury Matki Bożej i Świętych, ani jednej stacji Drogi Krzyżowej, — na przywalonych drzewami grobach na przyklasztornym cmentarzu stoją nienaruszone Krzyże nagrobne!
Czy to cud?
Zobacz zdjęcia:
www.forumdlazycia.wordpress.com
Komentarze
Najnowsze
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu