Przejdź do treści
13:23 Kraków: W związku z przewidywanymi dużymi opadami deszczu działa magazyn przeciwpowodziowy
13:01 Jemen: Zmarło dwóch członków załogi statku zaatakowanego na Morzu Czerwonym
12:37 Nigeria: Co najmniej 40 osób zabitych w starciach z gangiem
12:28 Beskidy: Od początku wakacji goprowcy interweniowali już około 60 razy
12:21 Chorwacja: Gwałtowna burza sparaliżowała Split. Pchany przez wiatr prom zatopił statek
11:33 Śląskie: 23 osoby usłyszały zarzuty ws. wielomilionowych wyłudzeń
11:11 Podkarpackie: Zniszczenia po nawałnicy, najtrudniejsza sytuacja w powiecie łańcuckim
10:35 Szymon Hołownia o zakończeniu negocjacji ws. rekonstrukcji rządu: będę namawiał, by granicą była data 23-25 lipca
10:05 Chiny: Aresztowania po wykryciu u dzieci wysokiego poziomu ołowiu we krwi
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Klub Gazety Polskiej Kościerzyna zapraszają na spotkanie z Posłami D. Mateckim i M. Goskiem. Poniedziałek (21.07) godz. 16:30, Sala konferencyjna I piętro przy Sali Szopińskiego, ul. 3 Maja 9, Kościerzyna
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

To już pewne. Niemiecka policja przywiozła tysiące migrantów do Polski

Źródło: By Bwag - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=42921707

Niemiecki dziennik „Bild” pisze, że niemiecka policja przywiozła ostatnio do Polski rodzinę z Tadżykistanu, którą zatrzymali na moście we Frankfurcie nad Odrą. Dodaje, że to jedni z tysięcy nielegalnych imigrantów, jakie do Polski odesłała niemiecka policja federalna w ciągu kilku miesięcy.

Gazeta informuje, że niemiecka policja federalna przywozi imigrantów do Polski dlatego, że u nich po prostu nie ma już miejsc na przyjmowanie nowych przybyszów z innych kontynentów. Jak podaje niemiecki dziennik "Bild", w ciągu 9 miesięcy, do lipca br. Niemcy odesłali do Polski 4600 nielegalnych imigrantów.

W czwartkowym wydaniu niemiecki dziennik opisuje historię rodziny z Tadżykistanu, którą policja federalna zawróciła ostatnio do Polski. Srebrny van odwiózł imigrantów do Słubic.

- Musimy wracać do Polski, mamy na to dokumenty. Nie wolno nam przebywać w Niemczech. Nie mamy pozwolenia - mówi ojciec niemieckim dziennikarzom. Jak podkreśla "Bild", nie wiadomo, co stało się z migrantami po przekroczeniu polskiej granicy.

No i mamy zapowiadaną uśmiechniętą i bezpieczną Polskę o której tak dużo mówił przed wyborami parlamentarnymi Donald Tusk, despota – jak określił go profesor Ryszard Legutko.

Źródło: wp.pl

Wiadomości

ZAKSA z nowym kapitanem! To on zastąpi Bartosza Kurka

HIT DNIA

Bodnar nie przestaje. Będzie ponowne liczenie głosów!

Andruszkiewicz: Niemcy są bezczelni, bo wiedzą, że Tusk im na to pozwoli!

Żukowska lekceważy zagrożenia związane z nielegalną migracją. Mówi o "zmanipulowanych obrazkach" i "straszeniu Polaków"

Nastolatka oskarżona o próbę zabójstwa matki

Saryusz-Wolski o projekcie nowych Wieloletnich Ram Finansowych: zamiast wspierać słabszych, środki pójdą do liderów

Niebawem zmiany w rządzie. Co ustalił Hołownia z Tuskiem?

Berkowicz o dziurawej granicy z Niemcami: gdyby nie patrole obywatelskie, to Polacy by się o tym nie dowiedzieli [WIDEO]

Rozbito grupę przestępczą wyłudzającą odszkodowania komunikacyjne!

Groźny wypadek na trasie ekspresowej. Kickbokser w ciężkim stanie

Wiadomo, gdzie zagra Modric. Trener potwierdza transfer

Matecki w Sejmie zwrócił się do nieobecnego Tuska. Wyjął NIEMIECKĄ flagę!

Zaczęło się posiedzenie Sejmu. Oglądaj TRANSMISJĘ u nas! [LIVE]

Kontrole tylko w jednym celu? Siemoniak sam się wsypał!

Uwaga - ostrzeżenie: intensywne opady deszczu w 10 województwach!

Najnowsze

ZAKSA z nowym kapitanem! To on zastąpi Bartosza Kurka

Nastolatka oskarżona o próbę zabójstwa matki

Saryusz-Wolski o projekcie nowych Wieloletnich Ram Finansowych: zamiast wspierać słabszych, środki pójdą do liderów

Niebawem zmiany w rządzie. Co ustalił Hołownia z Tuskiem?

Berkowicz o dziurawej granicy z Niemcami: gdyby nie patrole obywatelskie, to Polacy by się o tym nie dowiedzieli [WIDEO]

HIT DNIA

Bodnar nie przestaje. Będzie ponowne liczenie głosów!

Andruszkiewicz: Niemcy są bezczelni, bo wiedzą, że Tusk im na to pozwoli!

Żukowska lekceważy zagrożenia związane z nielegalną migracją. Mówi o "zmanipulowanych obrazkach" i "straszeniu Polaków"