Przejdź do treści
22:32 Prezydent Karol Nawrocki: akceptacja dla umowy z krajami Mercosur to katastrofa; panie premierze, trzeba budować mniejszość blokującą, a nie gadać
22:09 Holandia: samochód wjechał w tłum podczas parady świateł w Nunspeet; dziewięcioro rannych
Republika Zapraszamy na stoisko Telewizji Republika już od 30 grudnia – przy Placu Niepodległości w Chełmie
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Telewizja Republika otwiera okno :) Oglądaj REPUBLIKĘ NA ŻYWO bezpłatnie

Źródło:

Na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do TV Republika w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie.

Drodzy widzowie i sympatycy Telewizji Republika,

Od dwóch lat Telewizja Republika realizuje swoją misję rzetelnie informując widzów o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i bezkompromisowo komentując je w swoich programach publicystycznych. Nasze motto, to „Masz prawo wiedzieć!"

Jesteśmy wiodącym medium o profilu konserwatywnym w naszym kraju a naszym celem jest docieranie ze swoją misją i przekazem do jak najszerszego grona odbiorców. Już teraz Telewizja Republika dociera do odbiorców poprzez antenę telewizyjną, portal www.telewizjarepublika.pl i transmisję swojego programu w internecie.

Z radością informujemy, że pomimo przeszkód, na które napotykamy, Telewizja Republika rozwija się!

Od 2 listopada 2015 zwiększymy dotarcie do widzów poprzez internet. Od dziś zostanie wydłużone pasmo dzienne do pięciu godzin, przy czym będzie to program nadawany w tzw. live streamingu właśnie w internecie.

Obecnie odbiór programu Telewizja Republika w internecie możliwy był po zakupie kwartalnej lub rocznej Karty Telewizja Republika z kodem dostępu. Tak będzie nadal, niemniej w związku z nową formułą pasma dziennego, na najbliższe tygodnie odkodowujemy dla Państwa dostęp do programu w internecie w godzinach 9:30 - 14:30, co w ramach czasowej promocji rozszerzonego pasma dziennego umożliwi Państwu oglądanie go bezpłatnie w otwartym oknie pod adresem http://live.telewizjarepublika.pl/otwarte-okno.

W ostatnich miesiącach często spotykaliśmy się z działaniami, których skutek utrudniał Telewizji Republika swobodny rozwój. Zmiany w strukturze panelu telemetrycznego na przełomie 2014/2015, trudności w uplasowaniu Telewizji Republika w pakietach operatorów maksymalizujących nasze dotarcie do widzów, jak i zmiana pozycji Telewizja Republika na liście programowej NC+ powodują, że emisja programów typu telezakupy nadal musi być kontynuowana w wymiarze umożliwiającym Telewizji Republika na zbilansowane funkcjonowanie.

Podkreślamy, że niezależnie od utrzymania telezakupów na antenie, Telewizja Republika zwiększa ilość programu informacyjno - publicystycznego w internecie. To stawia Telewizję Republika w nowej, jeszcze bardziej konkurencyjnej sytuacji a widzom, dla których drogie są wartości konserwatywne daje jeszcze więcej satysfakcji.

Chcemy być nowoczesnym medium a priorytetem marki Telewizja Republika jest, aby pomimo trudności, na które napotykamy, poszerzać krąg odbiorców i zwiększać dotarcie do widzów z naszą misją i treściami równoważącymi dominujący do tej pory w mediach tzw. przekaz mainstreamowy.

Zarząd i Redakcja Telewizja Republika S.A

Wiadomości

reaktory elektrowni Forsmark w Szwecji

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki

Szokujący sondaż. Ugrupowanie Brauna rośnie kosztem Konfederacji

"To jest groteska, to jest żenujące". Stefaniuk o mailu do prześladowanej urzędniczki

Zatrzymania ws. hejtu po śmierci 11-latki z Jeleniej Góry

Nawrocki: Panie Premierze, trzeba budować mniejszość blokującą ws. Mercosur, a nie gadać

Ziobro: mamy do czynienia z pełzającym zamachem na polskie sądownictwo

Poseł odniosła obrażenia w trakcie obrony TVP. Prokuratura nie widzi problemu

Ostrzeżenie IMGW przed opadami marznącymi w ośmiu województwach

Najnowsze

kopalnia węgla - zdjęcie poglądowe

Kopalnia Pniówek: Dwóch górników nie żyje

Odessa

Rosjanie ponownie uderzyli w Odessę

Trump powiedział, że po raz ostatni zgrywa twardziela

rosyjski atak

Ostrzeżenie na święta Bożego Narodzenia. Taka jest ich natura

Karol Nawrocki

Kolejny świetny sondaż dla Karola Nawrockiego. Na nic się zdały hejterskie ataki

reaktory elektrowni Forsmark w Szwecji

Szwedzi wyłączyli reaktor atomowy

pancerniki nowej klasy

USA będą budować pływające fortece. Będą większe od niszczycieli

Pieskow

Rosja o rozmowach w Miami. Gdzie jest pokój?